BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archive for the ‘Verslas’ Category

Naudingi patarimai ir informacija apie langus ir duris

2012-06-26

Kur ieškote informacijos? Kaip atsakote į įvairius iškilusius klausimus? Žinoma, rausiatės internete, naudojatės visažine Google. Taip, tai yra puikus būdas sužinoti ką nors naujo, tačiau kaip atsirenkate tikrai tinkamą informaciją nuo netinkamos? Ar labai greitai tai padarote? Turbūt ne… Ypač, jei kalbame apie tokius dalykus, kaip namų apyvokos daiktų paieška. Tarkim, Jums reikia informacijos apie langus. Kiek tūkstančių rezultatų bus?

Didelis informacijos kiekis nėra vienintelis minusas. Kaip Jūs patikrinsite, jog pateikta informacija tikrai kokybiška ir teisinga? Niekam ne paslaptis, kad jau ir maži vaikai moka naudotis kompiuteriu. Tačiau iš šios situacijos yra siūloma išeitis: blogai.

Informaciniuose bloguose visa informacija yra susiteminta ir objektyvi. Be to, čia nereikia abejoti informacijos tinkamumu: į blogus informaciją gali talpinti tik juos sukūrę žmonės, kurie dažniausiai yra firmų atstovai, kas užtikrina informacijos patikimumą.

www.plazalangai.blogspot.com rasite daug naudingos informacijos tiek apie langus, tiek ir apie duris. Ieškantys, kaip vasarą apsaugoti patalpas nuo įkyrių vabzdžių, ras naudingos informacijos apie tinklelius nuo vabzdžių. O kaipgi tokie dalykai, kaip tinkamas stiklinimas ar teisingas langų pasirinkimas? Šie dalykai neatsiejami nuo kiekvieno žmogaus, kuris ieško būdų, kurie galėtų palengvinti pasirinkimą. Žinoma, durys taip pat nepamirštos: čia rasite pagrindinius žingsnius, kurie padės išsirinkti patikimą pardavėją ir palengvinti pirkimą internetu.

Rinkitės kokybišką produktą!

Rodyk draugams

Įmonės steigimas – išmanykite pasiūlą ir paklausą

2012-05-15

Steigiant įmonę svarbiausia ne tik turėti genialią idėją, bet ir žinoti tokius dėsnius kaip paklausa, pasiūla, rinka. Tik juos išmanant įmonės steigimas nesukels tokio didelio galvos skausmo.

Ne paslaptis, jog Lietuvoje vyrauja rinkos ekonomika. Kas tai? Tai galimybių santykių visuma, kai gamintojo priimami sprendimai ką, kaip ir kam gaminti remiasi rinkoje esančia paklausa ir pasiūla. Žinoma, kad „galiotų“ ir apskritai atsirastų tokie dėsniai, reikalingos ir tam tikros sąlygos:

 • Darbo pasidalijimas (specializavimasis gaminti atskiras prekes).
 • Privati nuosavybė.
 • Verslo laisvė, pasirinkimo galimybė, laisvi mainai, konkurencija.
 • Tvirti biudžeto varžtai.
 • Įstatyminė bazė (įstatymai, kurie nurodo ribas versle).
 • Pelno siekis.

Žinoma, siekiant turėti sėkmingą verslą, reikia žinoti ir pagrindinius paklausos bei pasiūlos veiksnius.

Paklausos veiksniai:

 • Kaina
 • Pajamos
 • Viena su kita susijusių prekių kainos:
  • Prekės pakaitalai (substitutai)
  • Komplektinės prekės
  • Pomėgiai
  • Klimato, oro sąlygų pasikeitimas
  • Prognozės
  • Demografinis veiksnys
  • Ekonominė vyriausybės politika

Kartais kainos priklausomybė nuo kiekio neveikia, kai:

 • Investuojama į brangias prekes
 • Ažiotažas
 • Paklausa auga kokybiškoms prekėms

Pasiūlos veiksniai:

 • Kaina
 • Sąnaudos
 • Technologijos
 • Gamtinės sąlygos
 • Tarpusavyje susijusių prekių kainos
  • Substitutai
  • Komplektinės prekės
  • Ekonominė politika
  • Rinkos subalansavimas (pusiausvyra)

Įmonės steigimas

www.finansusprendimai.lt

Rodyk draugams

Žaliuzių užsakymas – fantazijos ir tikslumo žaismas

2012-05-14

Jei negalite išsirinkti žaliuzių iš jau pagamintų, galite lengvai užsisakyti individualiai ir jos bus pagamintos taip, kad atitiktų visus Jūsų poreikius. Tokios žaliuzės – geriausias sprendimas Jūsų namams. Jūs turite visišką laisvę rinktis iš skirtingų stilių, spalvų ir raštų. Tai leidžia namų dekoravimą paversti poilsiu.

Svarbu! Kadangi žaliuzės bus gaminamos Jums individualiai, nepamirškite pateikti labai tikslių išmatavimų. Žinoma, galite tai padaryti patys, nes sutaupytsite šiek tiek pinigų, tačiau kas bus, jei žaliuzės netiks langui? Tuomet kaip į balą bus išmesti kur kas didesni pinigai. Juolab, kad yra nemažai firmų, kurios matavimus atlieka nemokamai. Kartais geriau leisti savo darbą atlikti profesionalams.

Pirmiausia, turėtumėte nuspręsti, kur įkurdinsite savo naująjį dekoro elementą. Galbūt rinksitės žaliuzes, tvirtinamas lango viduje, išorėje, o galbūt Jums geriausiai tiks tarp stiklų montuojamos žaliuzės? Be to, pažiūrėkite, kad dėl lango rankenos žaliuzės nebūtų negražiai atsikišusios į priekį.

Nesvarbu, kokias žaliuzes išsirinksite, svarbiausia, kad viską darytumėte atidžiai ir užtikrintai!

Rodyk draugams

Kabotažas Europoje

2012-05-07

ES kabotažas, deja, dar nėra reglamentuotas taip, kaip norėtųsi. Kad ir kaip bebūtų, kabotažo veikla sparčiai auga visose šalyse tarptautiniu mastu.

Pavyzdžiui, 2011 metais kabotažo skaičius buso didesnis 17% nei 2010 metais. Augimas buvo ypač spartus 12 Europos šalių (+51%). Lyginant su 2010-ųjų veikla (94%), 12 Europos Sąjungos valstybių kabotažas išaugo beveik 3 kartus (194%) tarp 2009-2011 metų. Tikėtina, kad didelį vaidmenį šioje pramonėje suvaidino ir daugumos valstybių įstojimas į Europos Sąjungą 2004 metais, mat tuomet buvo panaikinta labai daug apribojimų. Būtent tada ir pradėjo itin sėkmingai plėstis krovinių pervežimo sistema. Būtent 12 valstybių iškilimą galėjo paskatinti ir ekonominė krizė - šios šalys galėjo pasiūlyti geriausius kabotažo variantus konkurencingomis kainomis.

Vežėjai iš 12 Europos šalių sudaro daugiau nei trečdalį (38%) visų kabotažo operacijų. Štai 2009 metais jis buvo ne didesnis nei 15%. Lenkijos vežėjai buvo bene aktyviausi 2010 metais, jie generuoja net penktadalį (apie 21%) viso kabotažo. Jie sugebėjo nurungti tokią šalį kaip Vokietija, kuri visada buvo tituluojama kabotažo lydere.

Krovinių pervežimas
www.kla.lt

Rodyk draugams

Tinkami klausimai interviu dėl darbo metu

2012-05-03

Interviu – tai gatvė su dviem kryptimis. Jis visada yra sudėtingas, ypač tuomet, kai Jūsų pašnekovas baigia klausinėti ir užduoda Jums klausimą: „Ar yra kas nors, ką norėtumėte sužinoti?“. Darbdaviai beveik visada pateikia tokią vaidmenų kaitą, todėl visada reikia turėti konkrečių klausimų planą. Nėra nieko blogesnio, kai darbuotojas atsako, jog darbdavys atsakė į visus jo klausimus. Tai rodo, kad Jūs esate nesmalsus. O darbdaviams nesmalsių darbuotojų nereikia.

Štai kelios idėjos, kokius įdomius klausimus Jūs galite užduoti. Tačiau įsitikinkite, kad šie klausimai tikrai Jums rūpi, nes jei esate prastas aktorius, tai bus akivaizdu darbdaviui.

 • Ar galite apibūdinti idealų darbuotoją?
 • Kokio pobūdžio darbo galiu tikėtis pirmaisiais metais?
 • Ar yra kokie nors gebėjimai ir įgūdžiai, kuriuos reikia turėti dirbant šį darbą?
 • Kas tikrins mano darbą? Kaip dažnai tai bus daroma?
 • Ar galėtumėte apibūdinti įmonės valdymo stilių ir koks darbuotojas gerai tiktų tokiai įmonei?

Patarimas darbadaviams: Jūs, kaip vadovas, turėtumėte prisiminti, kad darbuotojo pasirinkimas – tai kaip batų pirkimas: renkatės tą, kuris Jums tinka, o ne tą, kuris pirmas patraukė Jūsų akį.

Informaciją pateikė firmos „Indigroup“ specialistai. Čia teikiamos profesionalios darbuotojų atrankos paslaugos. Daugiau informacijos rasite internetiniame tinklalapyje www.indigroup.lt.

Believe that writing a good report is a hard work.

Rodyk draugams

Išsivaduokite iš buhalterijos pinklių!

2012-04-30

Ne paslaptis, jog kiekvienas negalime būti visų sričių specialistu. Juk negalite būti savo įmonės vadovu, marketingo, reklamos, ryšių su visuomene, specialistas, dizaineris, konsultantas, buhalteris… Pirmiausia, Jums neužteks visoms šioms veikloms laiko, antra, Jūs tikrai neatliksite visko teisingai. Štai kodėl geriau būkite geriausias savo srityje, o kitus darbus patikėkite tiems žmonėms, kurie yra specialistai savo veikloje. Vieni iš tokių – „Buhalterinespaslaugos.lt“.

Specialistai teikia profesionalias buhalterijos paslaugas nuo 2005-ųjų metų. Kokybiškos paslaugos, rūpestingas ir profesionalus aptarnavimas nuolat plečia klientų ratą – šiuo metu aptarnaujama apie 70 įmonių.

„Buhalterinespaslaugos.lt“ teikia visas buhalterines paslaugas: tvarkoma įmonių apskaita nuo pradinių dokumentų iki finansinių ataskaitų sudarymo. Taip pat teikiamos vyr. buhalterio, darbuotojų darbo užmokesčio apskaičiavimo paslaugos, planuojami pinigų srautai, pildomos deklaracijos, atstovaujama VMI, SODRAI bei Statistikos departamentui. Iškilus klausimams, visada galite pasikonsultuoti su įmonės specialistais buhalterijos, darbo sutarčių sudarymo, finansiniais, įmonių Juridiniais klausimais. Paslaugos teikiamos abiejose Lietuvos sostinėse – laikinojoje Kaune ir dabartinėje Vilniuje.

Daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas, kontaktus ir klientų atsiliepimus rasite internetiniame tinklalapyje www.buhalterinespaslaugos.lt.

Visit the site of the resume writing company and place your order!

Rodyk draugams