BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archive for the ‘Pramogos’ Category

Pokerio taisyklės

2012-05-02

Pokeris - tai galimybių žaidimas. Tačiau nors Jūs ir susipažinsite su lažybų ir žaidimo koncepcija, tai yra žaidimas, kuris reikalauja ir psichologinių įgūdžių, kuriuos išlavinsite tik žaisdami ir stengdamiesi perprasti žaidimą (kada, kas, kaip blefuoja ir pan.).
Pagrindinės žinios apie pokerį. Pokeris žaidžiamas su sandartine 52 kortų kalade. Kortos sudėliojamos eilės tvarka, pradedant nuo didžiausios: tūzas, karalius, kralienė, džokeris, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2; taip pat gali būti, jog tūzas užima mažiausios kortos poziciją (žemesnis už 2), tačiau dažniausiai yra didžiausias. Yra 4 rinkiniai: širdys, vynai, būgnai ir kryžiai, tačiau nei vienas rinkinys nėra didesnis už kitus. Visos pokerio rankos turi po 5 kortas; turintis aukščiausią ranką laimi.
Kaip yra reitinguojamos rankos? Keletas pavyzdžių.
Penkios kortos. Tai yra derinys, kuris gali būti gaunamas tik tuomet, kai naudojama laukinė korta; tai yra aukščiausia galima ranka. Jeigu daugiau nei vienas žaidėjas turi tokį derinį, tuomet laimi aukštesnes kortas turintis žaidėjas.
Straight flush. Straight flush yra geriausia natūrali ranka. Tai yra 5 kortos, einančios iš eilės, pavyzdžiui, 5-6-7-8-9, kurios priklauso tam pačiam rinkiniui. Reguliariai Jūs galite turėti aukštesnę ranką (tūzas-karalius-karalienė-džokeris-10) arba žemesnę (5-4-3-2-1).
Keturios kortos. Tai yra keturių kortų iš tos pačios kategorijos rinkinys. Jeigu yra dvi ar daugiau rankų, tuomet turinti aukštesnes kortas laimi.
Pilnas namas. Pilnas namas - tai trys vienodos kortos ir viena pora, pavyzdžiui, karalius-karalius-karalius-5-5. Laimėti padeda pirmosios kortos, todėl karalius-karalius-karalius-2-2 nugali dama-dama-dama-tūzas tūzas ir pan.
Daugiau informacijos apie pokerio taisykles bei kitus kazino žaidimus rasite apsilankę internetiniame tinklalapyje www.triobet.com.

Rodyk draugams